Firma VIP BUS KRAKÓW przewozem osób trudni się od początku lat 90-tych cały czas zdobywając doświadczenie, modernizując tabor i dostosowując ofertę do Państwa oczekiwań. Postawiliśmy na jakość obsługi, komfort podróżnych, ekologię i bezpieczeństwo – kupując fabrycznie nowe busy, spełniające rygorystyczne normy emisji spalin EURO 5 a od 2014 roku nawet EURO 6, wyposażone w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu oraz różne systemy które wpływają na bezpieczeństwo w podróży.

Postawiliśmy w głównej mierze na markę Mercedes-Benz a więc prestiż i renomę a także wiele lat doświadczeń w kategorii mikrobusów gdzie Mercedes-Benz Sprinter jest niedoścignionym wzorem wśród pojazdów 18-21 osobowych.

Nasze busy nie posiadają naklejek reklamowych, wyposażone są w klimatyzację, dodatkowe stopnie ułatwiające wchodzenie, sporą przestrzeń na bagaż oraz DVD, TV LCD, mikrofon dla pilota itp Dlatego też posiadane mikrobusy są naszą wizytówką którą możemy się pochwalić. Nowością jest oferowanie stałego dostępu do internetu na pokładzie naszych busów i autokarów za pośrednictwem sieci wifilogo . O tą usługę należy poprosić podczas zamówienia transportu i jest ona bezpłatna.

Kierowcy którzy pracują w naszej firmie to doświadczona kadra, która cyklicznie bierze udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje oraz umiejętności bezpiecznego prowadzenia autokarów.

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług dlatego cenne są uwagi z Państwa strony co jeszcze możemy zrobić aby podróż z nami była wygodna, miła i bezpieczna. Pasażerów zadowolonych z naszych usług zachęcamy do zamieszczania komentarzy na naszej stronie internetowej w zakładce opinie klientów.

 

Realizujemy przewóz osób:

  • krajowy
  • międzynarodowy